Oficiální e-shop značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Zámečnické kladivo Ultra 800 g Dnipro-M

Kód: 81915000
Značka: Dnipro-M
315 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zámečnické kladivo Ultra 800 g
Zámečnické kladivo řady Ultra má všechny vlastnosti, které moderní kutil potřebuje - houževnatost, odolnost a lehkost. Vyznačuje se nejen bezpečným upevněním kovové části k rukojeti, ale také velkou praktičností při práci.Robustní a ergonomický
Kovové části kladiva jsou vyrobeny z odolné oceli C45, která zajišťuje odolnost a spolehlivost celého kladiva. Zároveň bylo dosaženo jedinečné rovnováhy mezi tvrdostí a odolností jednotlivých částí. To je možné díky použití technologie selektivního kalení ve výrobním procesu. Výsledkem je, že nejtvrdší části (úderník a špička) jsou kalené na tvrdost mezi 50-55 HRC. Tvrdost kladiva je 15-20 HRC. Toto řešení výrazně přispívá k pohodlnější pracovní poloze.

Je třeba také zdůraznit vysokou tvrdost spojení hlavy a rukojeti. Díky této vlastnosti vydrží kladivo tahovou sílu 900 kg.Pohodlí
Vysoké úrovně pohodlí je dosaženo nejen díky vyvážené kovové části, ale také díky třídílné rukojeti ze skelných vláken. Díky svému složení má vysoký koeficient tlumení nárazů bez přenosu vibrací na ruku.


Standardizace
Ruční kladivo řady Ultra je zářným příkladem evropské kvality. Toto kladivo je vyrobeno podle evropské normy DIN1041, což svědčí o jeho odolnosti a spolehlivosti. Přesto 100% odpovídá inzerované hmotnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kladiva a sekery
Linka: Ultra
Hmotnost: 0,8 kg
Rukojeť: vyztužený skelnými vlákny s měkkým gumovým povrchem.
Typ oceli: CS45
Tahová síla: 900 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.