Oficiální e-shop značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Vrácení zboží a reklamace

Záruční lhůta je 24 měsíců, pokud jsme ji sami neprodloužili. 


V případě, že zboží, které jste si u nás zakoupili, nefunguje jak by mělo, postaráme sa samozřejmě o nápravu. Vaše zboží opravíme v našem specializovaném servisu.

Jak nejlépe postupovat? Zde je pár jednoduchých kroků:

V první řadě je potřeba k reklamovanému zboží vypsat reklamační formulář, ten se nachází přímo na tomto odkazu : reklamační formulář.

Pokud je formulář důkladně vypsaný, přiložíme ho s kopií faktury do balíku tak, aby se zboží při přepravě nepoškodilo. (pokud nemáte fakturu nebo možnost udělat kopií – napište nám prosím email na eshop@dniprom.cz )

Adresa na zaslání reklamace je DNIPRO-M, Kladská 207, 547 01 Náchod.

Výběr dopravy je už na Vás. Doporučujeme v případě České pošty poslat balík doporučeně, aby jsme ho dokázali v případě zpoždění najít, podle sledovacího čísla.

Pokud chcete reklamované zboží předat osobně, můžete tak učinit v našich prodejnách v Hradci Králové a Praze, kde se Vám pracovník reklamačního oddělení bude plně věnovat. S sebou přineste doklad o koupi.

Do 30 kalendářních dnů  OD PŘEVZETÍ zařízení Vám bude ZASLÁNO VYJÁDŘENÍ O VYŘEŠENÍ Vaší reklamace. Následně očekávejte doručení zařízení zpět na vámi udanou adresu, reklamační formulář tak vyplňujte pečlivě a závadu podrobně popište, případě doložte podklady (foto, video záznam), v případě osobního odběru výzvu k vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové / Praze.


Vrácení zboží do 14 dnů – (tzv. odstoupení od kupní smlouvy)

Pokud jste zjistili, že Vám zboží z objednávky nevyhovuje a chcete ho vrátit, zboží pošlete na naši Prodejnu DNIPRO-M, Rovná 181 - Březhrad, 503 32 Hradec Králové. Spolu s vyplněným formulář na vrácení. V případě potřeby nás kontaktujte emailem na eshop@dniprom.cz pro případnou asistenci.

 

Reklamace/ vrácení zboží - prosíme, čtěte pozorně:

1. Dokumenty stáhněte, vytiskněte a vyplňte všechny požadované údaje.

2. Přiložte k zásilce pečlivě vyplněné dokumenty.

5. Zásilku odešlete na adresu viz sekce Kontakt

Reklamace (.doc)

Reklamace (.pdf)

Vracení zboží (.doc)

Vracení zboží (.pdf)

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.