Oficiální e-shop Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Vrácení zboží a reklamace

Záruční lhůta je 24 měsíců, pokud jsme ji sami neprodloužili. 


V případě, že zboží, které jste si u nás zakoupili, nefunguje jak by mělo, postaráme sa samozřejmě o nápravu. Vaše zboží opravíme v našem specializovaném servisu.

Jak nejlépe postupovat? Zde je pár jednoduchých kroků:

V první řadě je potřeba k reklamovanému zboží vypsat reklamační formulář, ten se nachází přímo na tomto odkazu : reklamační formulář.

Pokud je formulář důkladně vypsaný, přiložíme ho s kopií faktury do balíku tak, aby se zboží při přepravě nepoškodilo. (pokud nemáte fakturu nebo možnost udělat kopií – napište nám prosím email na eshop@dniprom.cz )

Adresa na zaslání reklamace je DNIPRO-M,Rovná 181 - Březhrad, 503 32 Hradec Králové.

Výběr dopravy je už na Vás. Doporučujeme v případě České pošty poslat balík doporučeně, aby jsme ho dokázali v případě zpoždění najít, podle sledovacího čísla.

Pokud chcete reklamované zboží předat osobně, můžete tak učinit v našich prodejnách v Hradci Králové a Praze, kde se Vám pracovník reklamačního oddělení bude plně věnovat. S sebou přineste doklad o koupi.

Do 30 kalendářních dnů  OD PŘEVZETÍ zařízení Vám bude ZASLÁNO VYJÁDŘENÍ O VYŘEŠENÍ Vaší reklamace. Následně očekávejte doručení zařízení zpět na vámi udanou adresu, reklamační formulář tak vyplňujte pečlivě a závadu podrobně popište, případě doložte podklady (foto, video záznam), v případě osobního odběru výzvu k vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové / Praze.


Vrácení zboží do 14 dnů – (tzv. odstoupení od kupní smlouvy)

Pokud jste zjistili, že Vám zboží z objednávky nevyhovuje a chcete ho vrátit, zboží pošlete na naši Prodejnu DNIPRO-M, Rovná 181 - Březhrad, 503 32 Hradec Králové. Spolu s vyplněným formulářem na vrácení. V případě potřeby nás kontaktujte emailem na eshop@dniprom.cz pro případnou asistenci.

 

Reklamace/ vrácení zboží - prosíme, čtěte pozorně:

1. Dokumenty stáhněte, vytiskněte a vyplňte všechny požadované údaje.

2. Přiložte k zásilce pečlivě vyplněné dokumenty.

5. Zásilku odešlete na adresu viz sekce Kontakt

Reklamace (.doc)

Reklamace (.pdf)

Vrácení zboží (.doc)

Vrácení zboží (.pdf)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení