Oficiální e-shop značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Ruční michadlo BM-142S Dnipro-M

Kód: 16957000
Značka: Dnipro-M
3 250 Kč 2 686 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účel
Stavební míchačka BM-142S je určena ke kvalitnímu míchání všech typů stavebních směsí, od barev a základních nátěrů až po suché potěry nebo cementové malty s drceným kamenem. Míchačka dokáže účinně míchat i ty nejviskoznější materiály s metlou o průměru až 160 mm.

Dvoustupňová převodovka
Mixér je všestranný díky dvourychlostní převodovce. Účinně pracuje jak s kapalinami (barvy, laky, pryskyřice, základní nátěry, impregnace atd.), tak s hustými směsmi (cementové nebo sádrové omítky, lepidla na obklady, lepidla na zdivo). Na první rychlostní stupeň má míchačka pomalejší otáčky, ale vysoký točivý moment, aby si s jistotou poradila s hustými směsmi. Při druhé rychlosti je točivý moment nižší, ale vysoká rychlost umožňuje rychlejší míchání kapalin.

Regulace rychlosti
. Tento model je vybaven regulátorem otáček, který usnadňuje udržování požadované rychlosti. Stačí nastavit vhodnou rychlost a pohodlně pracovat. Díky regulátoru umístěnému pod palcem můžete snadno a rychle měnit rychlost práce.

Ochrana proti prachu a nečistotám
Míchačka spolehlivě pracuje na prašných staveništích a nebojí se nečistot. Síť a ložiska jsou chráněny proti prachu, kotva je zakrytá a nalakovaná. Díky tomu má vysokou úroveň ochrany proti abrazivním částicím.

Rychlý přístup ke kartáčům
Ke kartáčkům je rychlý a snadný přístup. Opotřebované kartáče můžete vyměnit během několika sekund a vrátit se k práci. Míchačka namíchá až 100 000 litrů směsi, než bude potřebovat první servisní zásah
.
Rychle připravené k použití

Kompaktní tělo a šlehací metla, kterou lze rozložit na 2 části, umožňují rychlou přípravu mixéru k použití nebo jeho složení a přípravu k přepravě. Zabere to jen několik minut. Mixér lze také pohodlně opřít o zeď nebo postavit na podlahu.

Vysoce kvalitní materiály
Vinutí motoru je vyrobeno z mědi a části převodovky jsou z kalené legované oceli. Zaručuje vysokou účinnost, spolehlivost, kompaktnost a spolehlivost modelu. Skříň převodovky je vyrobena z hliníkového tlakového odlitku, který zvyšuje spolehlivost, zlepšuje chlazení jednotky a prodlužuje dobu nepřetržitého provozu.

Ergonomie
Dlouhý kabel (3 m) v gumovém plášti vám umožní pracovat bez prodlužovacího kabelu a volně se pohybovat po místnosti. Dobře se ohýbá i při nízkých teplotách. Tělo a rukojeti mixéru jsou pogumované pro pohodlné uchopení.

.

.

.


Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební míchačky
Kufr je součástí dodávky: ne
Velikost metly, která je součástí balení: 140 mm
Počet rychlostí: 2
Počet otáček: 0 - 600 / 0 - 900 otáček za minutu
Maximální objem směsi: 90 l
Pracovní výkon: 1500 W
Jmenovitý výkon: 1400 W
Maximální výkon: 1600 W
Vlákno: М 14
Maximální průměr koruny: 160 mm
Výška pracovní části trysky: 165 mm
Materiál skříně převodovky: hliník
Délka síťového kabelu: 3 м
Hmotnost s kompletní metlou: 5 kg
Funkce zpětného chodu: ne
Pozvolný start: ne
Počet metliček: 1
Nastavení rychlosti otáčení: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.