Oficiální e-shop ukrajinské značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Ruční michadlo BM-140S Dnipro-M

Kód: 16958000
Značka: Dnipro-M
3 017,74 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účel
Míchačka malty BM-140S je vhodná k míchání všech typů malt, od barev a základních nátěrů až po suché potěry nebo cementovou maltu s kamennou drtí. Díky jednorychlostnímu převodovému reduktoru je lehký a vhodný pro míchání silných materiálů, jako jsou omítky, lepidla na dlaždice, lepidla na pórobeton a cihly. Míchačka je účinná při průměru malty až 160 mm.

Regulátor rychlosti
. Samostatná regulace otáček umožňuje přesně nastavit a udržovat požadované otáčky během provozu. Už nebudete muset svírat a namáhat ruku, abyste dosáhli správné hloubky otáčení.

Odolnost proti prachu a nečistotám
Síť a ložiska jsou chráněny proti prachu a kotva je zakrytá a nalakovaná. Míchačka může spolehlivě pracovat v prašných podmínkách staveniště. Je dobře chráněn před drsným, abrazivním prachem a částicemi materiálu.

Rychlý přístup ke štětcům
Rychlý přístup ke kartáčům umožňuje vyměnit opotřebované kartáče během několika sekund a vrátit se k práci. Životnost je až 100 000 litrů namíchaného materiálu (omítky nebo lepidla na obklady) před první údržbou.

Rychlá příprava na provoz

Kryt je kompaktní a šlehač lze snadno vyjmout a rozložit na dvě části. Mixér můžete mít připravený k práci za 1 minutu a stejně rychle jej připravit k přepravě.

Vysoce kvalitní materiály
Vinutí motoru je měděné a ozubená kola jsou vyrobena z legované a kalené oceli. To zajišťuje vysokou produktivitu a mimořádnou spolehlivost. Skříň převodovky je vyrobena z tlakově litého hliníku, což zvyšuje spolehlivost, zlepšuje chlazení jednotky a prodlužuje dobu nepřetržitého provozu.


Ergonomie
. Díky kabelu o délce 3 m nemusíte zapojovat prodlužovací kabel nebo neustále stát u zásuvky. Kabel je pogumovaný a dobře se ohýbá i při nízkých teplotách. Rukojeti mixéru jsou pogumované, takže se snadno drží.

.

.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební míchačky
Kufr je součástí dodávky: ne
Velikost metly je součástí dodávky: 140 mm
Počet rychlostí: 1
Počet otáček: 0 - 750 otáček za minutu
Maximální objem směsi: 60 l
Pracovní výkon: 1500 W
Jmenovitý výkon: 1400 W
Maximální výkon: 1600 W
Maximální průměr koruny: 160 mm
Výška pracovní části trysky: 165 mm
Materiál skříně převodovky: hliník
Délka síťového kabelu: 3 м
Hmotnost s kompletní metlou: 4,6 kg
Funkce zpětného chodu: ne
Pozvolný start: ne
Počet metliček: 1
Nastavení rychlosti otáčení: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.