Oficiální e-shop Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Pilový kotouč 230 mm 22.2 20 60T Dnipro-M

Kód: 72538002
Značka: Dnipro-M
213 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Dnipro-M nyní nabízí vysoce kvalitní pilové kotouče. Speciální poměr kobaltu a karbidu titanu v karbidových hrotech zajišťuje vynikající řezné schopnosti a produktivitu kotouče. Kotouče Dynipro-M mají vysokou přesnost a precizní řez, nezanechávají žádné třísky. Obrysové výřezy chrání kotouč před zlomením během provozu. Každý disk prochází automatickým procesem vyvažování. Díky speciálním výřezům na povrchu disku se výrazně snižují vibrace a hluk.

Tento spotřební materiál se dělí na dva typy: první je určen pro práci se dřevem a dřevotřískovými deskami a druhý pro hliník, plast a laminát. Je důležité mít na paměti, že kotouče musí být přizpůsobeny určitému typu pracovního materiálu, protože jinak hrozí zranění!

K dispozici je také široký výběr průměrů kol - od 115 do 300 mm a počtu zubů - 20, 21, 24, 30, 32, 40, 48, 54, 60. Tento výběr vám umožní najít optimální velikost kotouče pro řezání materiálů, abyste mohli svůj úkol dokončit čistě a rychle.

Pilové kotouče Dnipro-M jsou dobrou kombinací ceny a kvality, produktivity a přesnosti. Výběrem společnosti Dnipro-M získáte pohodlnou práci a vynikající výsledek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilové kotouče
Vnější průměr: 230
Vnitřní průměr: 22,2 mm
Počet zubů: 60
Průměr kroužku adaptéru: 20
Maximální počet otáček: 6500 otáček za minutu
Tloušťka disku: 1,6 mm
Tloušťka řezu: 2,6 mm
Pracovní materiál: dřevo, dřevotříska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.