Oficiální e-shop Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Kompresorový olej 1,0 l Dnipro-M

Kód: 81758000
Značka: Dnipro-M
250 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresorový olej Dnipro-M se široce používá při provozu mobilních a stacionárních pístových mechanismů. Toto mazivo bylo vyvinuto pro údržbu a utěsnění většiny modelů domácích kompresorů, aby byla zaručena dlouhá životnost pracovního mechanismu a jeho provoz v čistotě.

Vysoká rafinovanost a minerální základ zajišťují odolnost výrobku vůči oxidaci otevřených kontaktních ploch součástí kompresoru. Vysoce kvalitní olej je odolný vůči vysokému tepelnému zatížení (provozní teplota je až 200 °C). Pomáhá při spouštění kompresoru a rychlém mazání třecích jednotek při nízkých teplotách, přičemž jeho optimální složení zabraňuje tvorbě usazenin. Dnipro-M má vysokou úroveň přilnavosti, vynikající ochranu proti opotřebení a úplnou absenci lepení. Toto mazivo se široce používá ke snížení třecích sil v kompresorech. Mazivo je v přímém kontaktu s ohřátým stlačeným vzduchem.

Výhody kompresorového oleje Dnipro-M jsou okamžitě zřejmé: ochrana proti korozi a stárnutí, dobrá penetrační schopnost, odolnost proti horké a studené vodě, dlouhodobé působení

Použití ukrajinského kompresorového oleje značky Dnipro-M pomůže zajistit rychlé a spolehlivé mazání provozních částí a zajistí dlouhou životnost silně zatíženého mechanismu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresorový olej
Model: Kompresor
Litr: 1.0 л
Typ oleje: DAA 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.