Oficiální e-shop značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Elektrické demoliční kladivo SH-45, Dnipro-M

Kód: 17567000
Značka: Dnipro-M
11 599 Kč 9 586 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účel
Se sbíječkou SH-45 můžete rychle, pohodlně a bezpečně provádět demoliční práce doma i na staveništi. Jeho hlavním úkolem je ničení betonu, cihel a dalších konstrukcí a povrchů z tvrdých materiálů, stejně jako podbíjení sypkých materiálů

Характеристика товару «Призначення» - фото №0

Produktivita
Díky vysokému výkonu lze nářadí používat po dlouhou dobu pro nepřetržitou práci při vysokém zatížení. Sbíjecí kladivo poskytuje vysoký destrukční výkon při zachování možnosti použití pod úhlem k základně. Díky zvýšenému příklepovému mechanismu a bezúdržbové převodovce je tento model vynikající volbou pro každodenní komerční použití.

Характеристика товару «Продуктивність» - фото №1

Chlazení a antivibrační systém
Chlazení rázového mechanismu při intenzivní práci zajišťuje hliníkový kryt převodovky a k účinnému chlazení motoru přispívají široké větrací otvory.

Technologie AVT snižuje negativní účinky vibrací, čímž je dlouhodobá práce bezpečná a pohodlná a chrání před nemocemi z povolání.

Характеристика товару «Система охолодження і антивібрації» - фото №2

Intenzivní práce
Upínač nástroje je vyroben z kalené oceli s přídavkem molybdenu, který zvyšuje jeho odolnost proti vysokému zatížení a umožňuje dlouhodobou práci v intenzivním režimu. Sbíjecí kladivo SH-45 je ideální pro každodenní profesionální použití.

 
Характеристика товару «Інтенсивна робота» - фото №3

Mobilita
Nástroj má dlouhý pogumovaný kabel, který umožňuje práci na velkých stavbách bez použití prodlužovacího kabelu. Pro snadné použití a snížení zatížení rukou při práci má sbíječka také funkci fixace tlačítka "Start". Během nepřetržitého provozu nemusí obsluha držet tlačítko napájení.

Характеристика товару «Мобільність» - фото №4

Pohodlná a bezpečná práce
Pogumované rukojeti nástrojů zabraňují uklouznutí, takže práce v prašném prostředí nebo s mokrýma rukama je pohodlná a bezpečná. Přídavnou rukojeť lze nastavit do pohodlné polohy pro práci v jakémkoli pracovním prostředí.

Характеристика товару «Комфортна і безпечна робота» - фото №5

Údržba a vybavení
Převodovka modelu SH-45 nevyžaduje použití kapalného oleje, což umožňuje delší práci bez nutnosti údržby. Sbíjecí kladivo se dodává se vším, co potřebujete k práci, včetně rýče a dláta. Vybalte nástroj a pusťte se do práce.

Характеристика товару «Обслуговування і комплектація» - фото №6

Doplňkové parametry

Kategorie: Sbíječky
Zdroj napájení: síť
Typ kazety: SDS-HEX 30 mm
Síla nárazu: 45 J
Počet úderů: 2100 úderů/minuta
Hmotnost: 18,5 kg
Antivibrační systém (AVT): Ano
Jmenovitý výkon: 1850 W
Nastavení úhlu nástroje: Ne
Regulátor rychlosti: Ne
Zámek tlačítka napájení: Ano
Délka síťového kabelu: 4 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.