Oficiální e-shop Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Úhlová bruska GL-160SE Dnipro-M

Kód: 19419000
Značka: Dnipro-M
1 937 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti modelu
. Hlavní předností této úhlové brusky Dnipro-M GL-160SE je funkce Constant Power (podpora výkonu), která zajišťuje přesný a stabilní provoz i při vysokém zatížení. Nejlepší volba pro řezání a broušení kovu, řezání betonu 30 až 50 mm.

Účel
Úhlová bruska GL-160S je určena k řezání výztuže do 22 mm, plechu do 8 mm, betonu do hloubky 30 mm, kamene, keramiky, cihel, pěnových bloků, plynových bloků.

Úhlová bruska je vhodná k řezání např. Také tento model může snadno provádět broušení dřeva a kovu kartáčem o průměru až 100 mm s rovným a opleteným drátem o průměru až 0,5 mm, s koncovým plochým kotoučem libovolné zrnitosti, se samočisticí tryskou, broušení betonu diamantovou miskou o průměru až 100 mm.

Výkon
. Výkonný motor s příkonem 1600 W umožňuje řezat 14 mm armovací pruty za 3,8 s a brousit 1 m dlouhý svar za pouhých 2,6 min.
Funkce udržování výkonu zvyšuje produktivitu a zvyšuje pohodlí při řezání nebo broušení. Při zatížení a snížení otáček kotouče elektronika aktivuje výkonové rezervy a zabrání tak poklesu výkonu. Práce je hotová o 15 % rychleji než u jiných modelů bez elektrické asistence
.
Spolehlivost
. Ke standardům ochrany, které jsou obsaženy v základních modelech (prachová ložiska typu RS, lakované vinutí motoru, kompozitní tvarovaná kontaktní plocha sběrače), přidává GL-160SE zesílenou ochranu motoru, která chrání vinutí před poškozením při práci s kamenem a betonem, a také systém ochrany proti přetížení.

Regulátor rychlosti
. Řízení otáček vám dává možnost pracovat s různými typy úloh a materiálů:
- Poloha 1-3 - používá se pro odstraňování otřepů, srážení hran a další jemné práce, při kterých se na nástroj působí silou (práce s plastem);
- Poloha 4 - pro broušení citlivých materiálů (měkké dřevo);
- poloha 5 - pro broušení středně poškozeného a deformačně odolného materiálu (tvrdé dřevo, kov);

vzor 5 - pro broušení středně poškozeného a deformačně odolného materiálu (tvrdé dřevo, kov). - Poloha 6 - pro řezání, odstraňování otřepů a broušení materiálu, který se při zahřívání nedeformuje a během operace nedochází k poškození vláken (kov, beton, cihly, žula, kámen, mramorové povrchy).

Softstartér
Funkce pozvolného startu snižuje zatížení sítě při zapnutí přístroje a zabraňuje jeho předčasnému opotřebení. Tato volba navíc zabraňuje náhlému trhnutí nástroje při zapnutí.

Pohodlí při práci
Malá velikost šasi při jeho výkonu, regulátor rychlosti, pogumovaná hlavní rukojeť, dvoupolohová pomocná rukojeť a 3 metry dlouhý pogumovaný kabel poskytují hmatatelný komfort při dlouhém používání.

.

.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky
Kufr je součástí dodávky: ne
Pracovní výkon: 1400 W
Počet otáček: 5500-10500 otáček za minutu
Podpora obratu: ne
Ochrana proti přetížení: ano
Průměr kruhu: 150 mm
Regulátor rychlosti: ano
Jmenovitý výkon: 1100 W
Maximální výkon: 1600 W
Podpora napájení: ano
Pozvolný start: ano
Ochrana proti náhodné aktivaci: ne
Ochrana proti reaktivaci: ne
Typ motoru: uhlíkový
Typ rukojeti: dlouhý
Průměr uložení disku: 22,23 mm
Závit vřetena: М14
Délka vřetena: 18,5 mm
Délka síťového kabelu: 3 м
Jmenovité napětí/frekvence: 220-230 V / 50 Hz
Třída ochrany krytem: IP20
Hladina akustického tlaku L pa: 87 dB(A)
Hladina akustického výkonu L wa: 98 dB(A)
Hodnota vibrací a h,AG: 5,6 m/s 2
Hodnota vibrací a h,DC: 3,0 m/s 2
Pracovní hmotnost nástroje: 2,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.