Oficiální e-shop značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Vysokotlaká myčka Dnipro-M PW-14B

Kód: 21680000
Novinka
Značka: Dnipro-M
4 540 Kč 3 752 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečné vlastnosti
- Přístroj je nyní vybaven flexibilní hadicí o délce 8 metrů. Tím se zvětšuje pracovní plocha nářadí a jeho používání je pohodlnější;
- do přípojky zahradní hadice byla přidána funkce Aquastop, která umožňuje odpojit hadici od přistroje, aniž by bylo nutné uzavřít přívod vody z vodovodní sítě. Šetří také čas a zvyšuje komfort používání přístroje;
- zvýšená výbava - 5 těsnicích kroužků. V případě potřeby můžete těsnicí kroužky na přípojkách vyměnit sami, pokud jsou standardně mechanicky poškozené;
- aktualizovaný a vylepšený držák pistole, díky němuž je bezpečně upevněn na přístorj. Pro snadnější použití byl vyvinut také zámek na suchý zip pro napájecí kabel.

Použití
Přístroj je určen k čištění různých povrchů od nečistot: automobilů, jízdních kol, motocyklů, fasád domů, zahradní techniky/nářadí, dvora a dalších. PW-14B (2021) si poradí se středně silným znečištěním.

2 způsoby nasávání vody
Vodu lze přivádět gravitačně nebo pod tlakem z vodovodní sítě. Funkce samonasávání rozšiřuje rozsah použití přístroje a činí jej nezávislým na vodovodním potrubí nebo čerpadlech - stačí najít jakoukoli nádobu s vodou a připojit zařízení. Používejte vodní filtr, abyste zabránili poškození vnitřních mechanismů a prodloužili životnost.

Hliníkové čerpadlo
Hliníkové čerpadlo může pracovat 100 a více motohodin. Při průměrném použití to představuje 3-4 roky provozu. 100 motohodin je minimální deklarovaná životnost pro agresivní použití. Při pečlivém zacházení a používání v souladu s návodem k použití vydrží přístroj déle.

Generátor pěny je součástí dodávky
Přiložený generátor pěny má regulátor, který umožňuje ovládat množství pěny a úhel jejího proudění.

Systém rychlého připojení
Díky systému Quick Connect můžete vysokotlakou hadici ke stroji a pistoli připojit snadno a rychle jediným dotykem.

Pistole s nastavitelnou tryskou
Pistole je vybavena nastavitelnou tryskou, která umožňuje měnit úhel stříkání v závislosti na typu a složitosti znečištění.

Bezpečnostní prvky
Myčka je vybavena ochranou proti přehřátí a funkcí "Auto Stop", která ji vypne při dosažení požadovaného tlaku. To pomáhá šetřit energii, prodlužuje životnost myčky a zvyšuje komfort jejího používání.

Přeprava a skladování
Myčka PW-14B (2021) je lehká (8,2 kg) a kompaktní, má zabudovaná kolečka a speciální rukojeť, která usnadňuje její přepravu. Speciální hák pro upevnění hadice na přední straně myčky, držáky pro pistoli a napájecí kabel zajišťují kompaktní skladování.

Systém proti kroucení
Tento systém brání vysokotlaké hadici v kroucení a pružení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokotlaké čističe
Maximální tlak: 140 barů / 14 MPa
Délka hadice: 8 m
Produktivita: 390 l/h
Výkon: 1800 W
Pracovní tlak: 100 barů / 10 MPa
Síťové napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
Zásobování pracími prostředky: automatické
Maximální teplota vody: +50 °С
Stupeň ochrany: IPX5
Systém Autostop: ano
Materiál čerpadla: hliník
Hladina hluku Lpa: 74,6 dB(A)
Hladina hluku Lwa: 88,3 dB(A)
Úroveň vibrací: 2,089 m/s²
Hmotnost: 7,5 kg
Délka síťového kabelu: 5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.