Oficiální e-shop Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Svařovací invertor IGBT SAB-250N Dnipro-M

Kód: 80625007
Akce
Značka: Dnipro-M
1 999 Kč –20 % 1 599,20 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnipro-M SAB-250N je svařovací invertor patřící do řady strojů pro domácí použití. Toto zařízení pracuje s elektrodami o průměru 1,6 - 4 mm. Hlavní částí zařízení je invertor, který vytváří svařovací oblouk: když se střídavé napětí přemění na stejnosměrné, invertor opět vytvoří střídavé napětí o vysoké frekvenci se stabilizační funkcí. Díky tomuto principu fungování se výrazně snižuje hmotnost a rozměry měniče.

Stroj s rozsahem svařovacího proudu 20-250 A je navržen pro pohodlnou obsluhu a má funkce užitečné i pro nezkušené uživatele. Dnipro-M SAB-250N je vybaven chladicím systémem, aby bylo možné kontrolovat stupeň zahřátí během provozu: svařovací deska je vertikálně umístěna ve zvětšeném tělese a ventilátor rovnoměrně vhání vzduch na všechny klíčové části. Při intenzivní práci měniče se aktivuje třístupňový ochranný systém: ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu a ochrana proti přetížení. Pokud se vyskytne některý z problémů, rozsvítí se na jednotce kontrolka a měnič se vypne, dokud nebude problém odstraněn.

Střídač je navržen pro více než 100 000 spínacích cyklů a je vybaven kvalitním síťovým filtrem pro efektivní provoz i při kolísavém síťovém napětí.

Střídač je vhodný pro více než 100 000 spínacích cyklů.
Tento model se vyznačuje vylepšeným síťovým filtrem, vysokou účinností (faktor účinnosti 80 %) a odolností při velkém zatížení. Rozmanitost funkcí svářečky Dnipro-M SAB-250N umožňuje, aby začátečník byl méně obtěžován uživatelem, zatímco zkušený svářeč provádí svářečské úkony s nejvyšší kvalitou a přesností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací stroje (invertory)
Cílová destinace: domácnost
Maximální spotřeba energie: 5500 W
Typ elektrody: ocel / litina / nerezová ocel
Funkce: AntiStick / HotStart(65V) / ArcForce / VRD(20-30B) / TermoControl
Provoz bez výpadku napájení z: 160 В
Pracovní cyklus jednotky při maximálním proudu: 80% (35°С)
Síťové napětí: 230 В
Síťová frekvence: 50 Hz
ÚČINNOST: 90%
Hmotnost: 2,8 kg
Rozměry: 26x16x11 cm
Rozměry konektoru: 10-25 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.