Oficiální e-shop ukrajinské značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

Elektrický hoblík PL-82 Dnipro-M

Kód: 81013000
Značka: Dnipro-M
€114 –32 % €77 €64 bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Účel
Elektrický hoblík PL-82 je spolehlivým pomocníkem v domácnosti při ořezávání prken po řezání přímočarou nebo kotoučovou pilou. Můžete vyjmout čtvrtku pro rám dveří nebo rychle srazit hranu desky - to vše jen s jedním nástrojem. PL-82 je univerzální a snadno použitelný nástroj, který se bude hodit v každé domácí dílně.

Nastavení hloubky
Možnost nastavení hloubky od 0,2 do 2 mm umožňuje najít optimální velikost dřevních částic a nastavit ji přesně podle potřeby, protože krok nastavení je 0,2 mm. Nastavte například maximální hodnotu pro nerovný povrch a minimální hodnotu pro povrchovou úpravu.

Bezpečnost a pohodlí
Maximální bezpečnost při používání elektrického hoblíku zajišťuje "tlačítko náhodného spuštění" a přídavná rukojeť, která hoblík bezpečně drží na místě. Všechny ovládací prvky jsou navíc pogumované, což zvyšuje ovladatelnost a zároveň snižuje vibrace. Kromě toho je hoblík vybaven indikátorem napájení, který okamžitě signalizuje výpadek napájení a pomáhá rychle diagnostikovat případné závady.

Spolehlivost
Hřídel hoblíku je při výrobě vyvážená, což snižuje úroveň vibrací a následně zvyšuje kvalitu obrobeného povrchu. V samotné hřídeli jsou také drážky, které ji odlehčují. Toto řešení snížilo nadměrné zatížení motoru a v kombinaci se systémem pohonu klínovým řemenem poskytuje vyšší výkon při nižším příkonu.
Systém pohonu klínovým řemenem je vysoce výkonný motor.

Hardware
Díky paralelnímu vedení a vodítku záběru má hoblík možnost vyrábět čtvrtkruh (záběr). Nastavení se provádí ve stupnici od 2 do 20 mm. Paralelní vodítko navíc nabízí možnost nastavení požadované šířky hoblování v rozmezí 2 - 80 mm.

Výběr řetězů
Základní patky jsou z litého hliníku a jsou kalibrovány frézou pro přesnost a odolnost a dvě V-drážky v základně hoblíku vám umožní srazit boční hrany do různé hloubky. Nesmíte však zapomenout nastavit hloubku hoblování na "0".

Komfort a možnosti
Hoblík je vybaven oboustrannými noži, které vám umožní pracovat dvakrát intenzivněji, protože když se nože opotřebují, stačí je pouze otočit a nainstalovat nové. Jejich nastavení nevyžaduje žádné speciální dovednosti díky systému seřizovacích šroubů. Kromě toho je hoblík vybaven parkovací pákou, která chrání nože a materiál před poškozením, když je nástroj nasazen na stroji.

Síťový kabel
Kabel je izolován pružnou gumou, která ho chrání před křehnutím při nízkých teplotách, a díky délce 3 m se s ním snadno pracuje bez prodlužovacího kabelu. Kromě toho je na kabelu textilní páska VELCRO, která šetří čas, takže pro snadné skladování není nutné kabel omotávat kolem nástroje.

Čistota na pracovišti
Pro maximální pohodlí při práci s nástrojem jsou třísky odkloněny na 2 strany. Třísky lze také sbírat do prachového sáčku nebo lze k 35mm sacímu otvoru připojit vysavač.

Dodatočné parametre

Kategória: Hoblíky
Kufr je součástí dodávky: ne
Hloubka hoblování: 2 mm
Hloubkový krok drážkování: 0,2 mm
Šířka hoblování: 82 mm
Pracovní výkon: 850 W
Jmenovitý výkon: 720 W
Maximální výkon: 920 W
Výběr čtvrtiny: ano
Počet otáček: 16000 otáček za minutu
V-drážky pro zkosení: 2 ks.
Pozvolný start: ne
Ochrana proti náhodné aktivaci: ano
Možnost pevné instalace: při použití stojanu ST-82
Počet nožů: 2
Typ nožů: Rychlovýměnné, oboustranné
Výstup na třísky na 2 stranách: ano
Vnitřní průměr výstupu třísek: 35 mm
Vnější průměr výstupu třísek: 42 mm
Přídavný adaptér pro vysavač: ne
Vnitřní průměr adaptéru pro vedení čipů: ne
Vnější průměr adaptéru pro vedení čipu: ne
Hmotnost: 3,2 kg
Délka síťového kabelu: 3 m
Parkovací páka: je zde
Materiál podrážky: hliník
Materiál čepele: Ocel HSS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.