Oficiální e-shop značky nářadí Dnipro-M pro Česko a Slovensko.

DNIPRO-M Stříkací pistole SF-100

Kód: 17844000
3 138 Kč –8 % 2 865 Kč 2 368 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti modelu
Elektrická stříkací pistole SF-100 je vybavena samostatným dmychadlem, vzduchovým vlnovcem a stříkací pistolí, což prodlužuje dobu nepřetržitého provozu o 20 % a zajišťuje pohodlnou a dlouhodobou práci ve výšce bez únavy obsluhy.

Характеристика товару «Особливості моделі» - фото №0

Účel
Elektrická stříkací pistole Dnipro-M SF-100 je vynikajícím řešením pro produktivní a dlouhodobé stříkání olejových barev, vodou ředitelných barev, laků, základních nátěrů, mořidel a dalších barev a laků. Efektivně zvládá jak nátěry fasád budov a plotů, tak je ideální pro práce v interiéru, bělení stěn a stropů.

Характеристика товару «Призначення» - фото №1

Produktivita
Vzduchový typ stříkání zajišťuje rovnoměrné nanášení lakové směsi a dostatečný výkon v kombinaci s optimálním tvarem oběžného kola přispívá k vysokému průtoku, lepšímu chlazení a dosahuje maximálního výkonu až 1000 ml/min. Díky tomu můžete bez problémů zpracovávat směsi s viskozitou až 100 DIN.

Характеристика товару «Продуктивність» - фото №2

Dlouhá a pohodlná práce
Dlouhá a pohodlná práce se stříkací pistolí SF-100 je zajištěna díky tomu, že motor je oddělen od dálkového ovládání, což vám umožní pracovat dlouhou dobu bez únavy rukou. Pracovní plocha 3,8 m umožňuje pohodlnou práci bez prodlužovacích kabelů (ve vhodné vzdálenosti od elektrické sítě). To vám umožní pracovat jak ve stacionárních podmínkách, tak bez problémů zavěsit základnu na rameno a pracovat na strop

Характеристика товару «Тривала та комфортна робота» - фото №3

Další funkce
Čištění stříkací pistole je ještě snazší. Díky promyšlenému systému QUICK DISASSEMBLE stačí k demontáži a vyčištění nářadí stisknout odemykací tlačítko a vytáhnout přední část postřikovače. To výrazně ušetří čas a zvýší komfort při používání.

Характеристика товару «Додатковий функціонал» - фото №4

Typy postřiků
3 stupně postřiku - vertikální, horizontální a bodový. Stříkací pistole SF-100 je vybavena nastavitelným stříkacím obrazcem, který vyhovuje všem potřebám při lakování různých povrchů. Nyní již nebudete mít problémy s prací v jakékoli poloze a s jakýmkoli tvarem roviny.

 

Характеристика товару «Типи розпилення» - фото №5

Postřikovací systém
Stříkací systém HVLP, který se vyznačuje velkým objemem vzduchu a nízkým tlakem, zajišťuje nanášení lakové směsi s minimálním rozstřikováním a tvorbou mlhy.

Характеристика товару «Система розпилення» - фото №6

Regulace průtoku vzduchu
Pro rovnoměrný a homogenní nátěr může obsluha v závislosti na typu a hustotě nátěrové směsi vždy regulovat průtok barvy a průtok vzduchu pomocí regulátoru v tlačítku. Tím se sníží pravděpodobnost vzniku nerovnoměrně natřených ploch a netěsností.

 

Характеристика товару «Регулювання потоку повітря» - фото №7

Kompletní sada
Kompletní sada, která se bude hodit každému mistrovi. Viskozimetr, který pomůže určit hustotu barvy, a dvě měděné trysky - 1,8 mm a 2,6 mm, které budou potřebné pro jemné i složitější práce. V závislosti na průměru jsou vhodné pro husté i tekuté barvy. Příjemným bonusem bude ramenní popruh pro foukací jednotku a vzduchová vlnovka o délce 1,8 m s pistolí pro pohodlnou práci ve výškách.

Характеристика товару «Комплектація» - фото №8

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické nářadí
Zámek tlačítka napájení: Síť
Jmenovitý výkon: 650 W
Viskozita barvy: 100 DIN
Velikost trysky: 1,8/2,6 mm
Produktivita: 1 000 ml/min
Objem nádrže: 800 ml
Délka zvlnění: 1,8 m
Stříkací systém: HVLP
Regulátor průtoku látky: Ano
Regulátor postřiku: Ano
Délka kabelu: 4 m
Hmotnost: 3,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.